Ви тут:  Головна Події Вітаємо зі Всесвітнім днем здоров'я!

Вітаємо зі Всесвітнім днем здоров'я!

Всесвітній день здоров'я (World Health Day) відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я (World Health Organization, WHO). Відтоді членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 194 держави світу.

Щорічне проведення Дня здоров'я стало традицією з 1950 року. Інформаційно-просвітницькі заходи Дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. А організації охорони здоров'я покликані вирішити питання: що саме їм потрібно зробити, аби здоров'я людей в усьому світі стало кращим.

ВДЗдоровя 2021

Щороку Всесвітній день здоров'я присвячується глобальним проблемам охорони здоров'я на всій планеті й проходить під різними девізами: «Активність – шлях до довголіття», «Захистимо здоров'я від змін клімату», «Урбанізація і здоров'я», «Здоров'я для всіх» та ін.

У 2021 році День здоров'я приурочений темі боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. Девізом Дня стали слова «Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ». Не секрет, що від пандемії COVID-19 постраждали всі країни, але найбільшим ударом вона стала для тих спільнот, чиє становище було вразливим ще до пандемії.

Цей День має стати для міністрів охорони здоров'я та інших представників влади приводом взяти на себе зобов'язання вжити заходів для усунення прогалин у забезпеченні загального охоплення послугами охорони здоров'я в своїх країнах, а також підвести підсумки вже зробленого.

Всесвітній день здоров'я – це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.

hand drawn world heathy day 23 2148437574

Зауважимо, що на Факультеті педагогіки і психології функціонує потужна кафедра медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я, викладачі якої знають усе про здоров'я та складові здорового способу життя. Завідує кафедрою Страшко Станіслав Васильович, кандидат біологічних наук, професор. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за сучасною освітньою програмою «Середня освіта (здоров’я людини)». Майбутні валеологи – фахівці унікального профілю – мають можливість навчатися в Польщі, а випускники отримують не лише диплом НПУ імені М.П. Драгоманова, а й Краківського педагогічного університету.

Щиро вітаємо шановних колег із професійним святом!

Пам'ятаймо, що здоров'я – це найбільша цінність. Будьмо милосердними та небайдужими! Бережімо один одного!