Ви тут:  Головна Події Виставка абстрактного живопису від магістрів-випускників кафедри образотворчого мистецтва

Магістри-випускники 20мгом групи кафедри образотворчого мистецтва педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова подарували нам у цей складний напружений час чудову виставку абстрактного живопису, яка стала фінальним творчим проєктом їхнього навчання на кафедрі образотворчого мистецтва. Проєкт створено під кураторством керівника майстерні старшого викладача Любомира Цебенка. Презентація робіт відкрита для всіх бажаючих в артпросторі СКЛО університету в рамках роботи Міжфакультетського мистецького центру нашого університету.

виставка 20мгом листопад 2022 1

Виставка вражає позитивним настроєм молодих художників, які впевнено і сміливо увіходять у самостійне творче життя. У роботі магістерки Аліни Максименко, яка балансує на межі предметного і безпредметного, розгортається на наших очах небесна драма перемоги світла над темрявою. Абстракції магістерки Ірини Петрик – дивовижний сплав рухливої експресії колірних потоків і водночас вітальної енергії барв нашої традиційної петриківки. Колірна пастозна композиційність Ольги Чумаченко натхненна стилістикою знаного Віллема де Кунінга. У вишуканій прозорості плетеної абстракції Анастасії Мірошніченко дріппінг Джексона Поллока переосмислений із драми хаотизації світу на емоційне відчуття крихкої віри у непереможність життя й світла. Світлоносні експресії Анни Смоляр надивовижу сповнені оптимізмом і переможним настроєм. Ми пишаємося нашими випускниками, які завершують своє навчання на кафедрі образотворчого мистецтва таким чудовим подарунком університету.

Аліна Максименко

Ольга Чумаченко