Ви тут:  Головна Події ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ БУЛДА АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ (1950-2023)

ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ БУЛДА АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ (1950-2023)

Кафедра педагогіки педагогічного факультету з великим сумом повідомляє, що 7 січня 2023 року зупинилося серце доктора педагогічних наук, професора Булди Анатолія Андрійовича, який майже 40 років життя віддав нашому університету.

Закінчивши у 1971 році Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка, трудову діяльність розпочав учителем історії, згодом був науковим співробітником відділу методики викладання історії, суспільствознавства та права Науково-дослідного інституту педагогіки, а з 1984 року по теперішній час працював у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на посадах заступника декана історичного факультету, заступника директора Інституту політології та права, завідувача кафедри методики викладання суспільно-політичних дисциплін, професора кафедри педагогіки.

Він був доброю, життєрадісною і чуйною людиною, гарним прикладом для наслідування багатьом поколінням студентів, молодих дослідників, підтриманих ним на шляху до професійно-педагогічної і наукової діяльності.

Колектив університету, педагогічний факультет і кафедра педагогіки висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям Анатолія Андрійовича.

Добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Вічний спокій, царство небесне його душі.

Булда Анатолій Андрійович