Ви тут:  Головна Події Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 🎥

Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 🎥

У понеділок 21 лютого 2022 року о 12:00 на вулиці Тургенівській, напроти факультету мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих під час протистоянь в Україні 18–21 лютого 2014 року героїв Майдану. Цей символ вічності Героям Небесної Сотні у вигляді козацького хреста був установлений на території навчального закладу 3 вересня 2014 року за ініціативи ректора Віктора Андрущенка та з допомогою меценатів.

Герої небесної сотні 2022

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

небесна сотня 2022 02 21 15 11 30

І сьогодні, не порушуючи традиції, ректор університету Віктор Анрущенко разом зі студентами, викладачами, випускниками та співробітниками Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, зокрема Педагогічного факультету, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадавши трагічні події 2014 року та героїчний вчинок майданівців, який нам ніколи не забути.

небесна сотня 2022 02 21 15 10 44

небесна сотня 2022 02 21 15 11 21

Голова Студентського парламенту Педагогічного факультету Анна Радченко у своїй промові від імені студентів-драгоманівців висловила щиру вдячність та глибоку повагу усім героям, які власним життям заплатили за шанс жити у вільній, демократичній країні, пам'ять про їх вчинок завжди буде живою у свідомості молоді. Наше студентство рішуче налаштоване стояти на захисті демократичних ідеалів, прав і свобод громадян. «Ми не скорилися й ніколи не скоримося і для нас лютий місяць завжди буде символізувати подвиг Великого українського народу!» Після своїх слів Анна Радченко презентувала ректорові Віктору Андрущенку постер від студентів для музею Михайла Драгоманова:

постер 2022 02 21 16 49 36

Серця драгоманівців сповнені любові до рідної землі, до рідного народу. Ми щиро прагнемо справедливости та миру й переконані, що Герої не вмирають! Ми пам'ятатимемо завжди ваш протест проти несправедливості, вашу боротьбу за свободу, гідність і незалежність. Із глибокою шаною вклоняємося світлій пам'яті героїв!

Герої небесної сотні 2022