Ви тут:  Головна Події Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього (онлайн-курс)

Шановні колеги! Ми раді повідомити, що вже наступного тижня, а саме 31 січня 2022 року, до вашої уваги буде запропоновано новий безкоштовний онлайн-курс «Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього».

Упродовж цього тритижневого курсу ви дізнаєтесь про інструменти та стратегії розвитку соціальних навичок дітей, зокрема їх уміння взаємодіяти.

Вам будуть запропоновані ігрові активності, які допоможуть розвивати вміння дітей співпрацювати з іншими, відчувати себе частиною команди, висловлювати власні думки та почуття. Ці вміння сприятимуть благополуччю дітей та їхнім академічним досягненням, а також навчанню упродовж усього життя.

Курс буде корисним педагогам, батькам та усім дорослим, які взаємодіють з дітьми віком від 4 до 12 років.

The LEGO Foundation має на меті створити майбутнє, у якому навчання через гру сприятиме всебічному розвитку дітей, спонукатиме їх мислити креативно, пропонувати цікаві ідеї, аналізувати факти, висувати гіпотези, обґрунтовувати свою думку, віднаходити головне, розвивати вміння вчитися протягом життя.

Переходьте за посиланням (↓), реєструйтеся і отримайте повідомлення про початок навчання на вашу електронну пошту!

Бажаємо усім ресурсного та натхненного навчання!

онлайн курс від lego F 31.01.22