Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо з великим і радісним святом Різдва Христового!

Щиро вітаємо з великим і радісним святом Різдва Христового!

У ніч проти 25 грудня ми відзначаємо Різдво за григоріанським календарем. Це величне християнське свято є свідченням того, що ми ніколи не залишаємося самотніми, адже Різдво зцілює серця світлом і милосердям, укріплює всіх нас у вірі, об’єднує теплом і радістю, наповнює наше життя добротою та щирістю, а наші оселі любов’ю рідних та близьких.

Шановні драгоманівці, дорогі колеги, любі студенти! Цей рік був надзвичайно складним для всіх нас. Та попри всі випробування, яких ще буде вдосталь, ми разом спільними зусиллями здатні здолати всі перешкоди. Цей рік змінив нас назавжди, та ми не втратили віру, ми перевинайшли себе та гідно й відповідально крокуємо вперед.

Дружна спільното Педагогічного факультету! Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я на довгі роки, невичерпної наснаги, безмежного заряду життєвої енергії. Світла і тепла вашим оселям! Спокою, щастя і злагоди вашим родинам! А також ми сердечно дякуємо кожному нашому захисникові – саме завдяки нашим воїнам ми живемо, віримо і дивимось у майбутнє впевнено. Тож нехай кожен новий день наближає нашу країну до Миру, а Новий рік буде для нас роком Перемоги! Своєю міцною вірою, своєю щоденною самовідданою працею наближаймо наше спільне щасливе майбутнє у вільній, сильній і мирній Україні!!!

Зі світлим Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

Різдво 12 2022