Ви тут:  Головна Події Робота Центру психологічної підтримки в умовах воєнного стану

Робота Центру психологічної підтримки в умовах воєнного стану

Наша рідна Україна – у стані війни. Окупанти завдають нищівного удару по мирному населенню держави: вибухи гармат, обстріли, знищення культурного та житлового фонду… Такі жахіття незавжди витримує психіка людини. Виникають психічні розлади, а саме: стани тривоги, паніки, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), депресія, дисоціативні розлади (добровільна соціальна ізоляція, деперсоналізація, небажання розмовляти, кататонічний синдром), поведінкові розлади (зокрема агресія, асоціальна і злочинна поведінка, схильність до насильства), і, як наслідок, поява схильності до зловживання алкоголем і наркотичними засобами. Зважаючи на зазначене, величезна роль практичного психолога у збереженні психічного здоров’я громадян України.

Центр психологічної підтримки Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова надає відеоматеріали консультацій старшого викладача кафедри практичної психології Петрової А. С. щодо збереження психічного здоров’я у сьогоденні, а також відеоматеріали консультацій доцента кафедри практичної психології педагогічного факультету Томаржевської І. В. щодо поведінки й відповідної психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях

Додаємо відеоматеріали консультації про техніки самозбереження власного психічного здоров'я, зокрема, засобами арттерапії. Серед учасників – вчителі ЗЗСО та студенти Педагогічного факультету. Заняття веде Рашковська І. В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології.

❗️🎥️ Відеозапис лекції «Техніки психологічної допомоги психолога у даний період військового часу» від 18.03.2022, проведеної Рашковською І. В., доцентом кафедри практичної психології педагогічного факультету.

❗️🎥️Відеозапис презентації теми «Особливості психологічної допомоги особистості після перебування в зоні активних бойових дій» від 22.03.2022. Веде заняття Євтушенко І. В. – доцент кафедри практичної психології.

Взаємодія бітьків і дітей 2022 04 13

13 квітня 2022 р. у дистанційному форматі Рашковська І.В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології, провела психологічну консультацію з батьками учнів закладів загальної середньої освіти України на тему: "Взаємодія батьків і дітей під час війни". Організатори зустрічі: кафедра педагогіки і методики початкового навчання та кафедра практичної психології.
❗️🎥️ Запрошуємо до перегляду відеоматеріалів зустрічі.

Працює команда фахівців-психологів кафедри практичної психології та студентів спеціальності «Психологія» («Практична психологія») на волонтерських засадах:

• Євтушенко Ірина Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент

📞 050-169-37-51; 097-218-78-63. Телефонувати з 10.00 до 15.00

Допомога у стані панічної атаки, стресу

• Тітяєв Володимир Миколайович, кандидат психологічних наук, доцент

📞 050-498-05-66 (писати у вайбері, зазначаючи проблему)

Допомога у стані тривоги

• Рашковська Ілона Владиславівна, кандидат психологічних наук, доцент

📞 050-330-96-61

Допомога у стані депресії, дисоціативні розлади: добровільна соціальна ізоляція, деперсоналізація, небажання розмовляти

• Волчанова Олена Ігорівна, студентка ОР «магістр», 1-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 097-019-43-31