Ви тут:  Головна Події Робота кафедри педагогіки і методики початкового навчання з фондом LEGO Foundation

Плідно триває співпраця викладачів кафедри з фондом LEGO Foundation та Педагогічним факультетом НПУ ім. М. Драгоманова під патронатом Міністерства освіти і науки України. Так, наприкінці січня 2022 року кафедра педагогіки і методики початкового навчання отримала набори конструкторів LEGO«Шість цеглинок» (60 шт.) та «DUPLO». Завдяки такій підтримці фондом LEGO Foundation майбутні вчителі початкових класів зможуть безпосередньо проявити свою творчість і винахідливість й оволодіти сучасними методиками організації ігрової діяльності як наскрізного підходу в освітньому процесі початкової школи при вивченні спецкурсу «Навчання через гру» так із інших методик освітніх галузей в початковій школі.

Впровадження такого спецкурсу та робота викладачів кафедри у складі робочої групи щодо впровадження освітніх компонентів з ігрових та діяльнісних методів навчання та розвитку в освітній процес (Наказ Міністерства освіти України № 928 від 26.09 2021 р.) всебічно підтримується деканом факультету професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком та завідувачкою кафедри професором Оленою Валеріївною Матвієнко.

шість цеглинок лего

Зазначимо, що 8 та 15 грудня 2022 року викладачі кафедри (доценти Лук`янченко О. М., Коваль Т. В., Григоренко В. Є.) пройшли тренінг "Діяльнісний підхід в освіті", організований для педагогів закладу фондом LEGO Foundation. У ході занять, розмірковуючи над оновленим змістом діяльнісного підходу в освіті, виконуючи різноманітні творчі завдання, викладачі знаходили відповіді на питання: як організувати навчальний процес на основі гри, який би приносив школярам радість та значущість пізнання, мав би активізуючий, мотивуючий характер тощо. Що ж таке агентність? Який він, агентний учень? Яким має бути сучасний вчитель? Яка його роль в освітньому процесі?

Отже, сподіваємось на успішність наших студентів в реалізації ідей Концепції Нової української школи.

лего січень 2022

лего січень 2022 1лего січень 2022 1