Ви тут:  Головна Події Реєстрація на науковий форум Музею Майдану «Революція Гідності: на шляху до історії» – 2022

Реєстрація на науковий форум Музею Майдану «Революція Гідності: на шляху до історії» – 2022

Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності запрошує до участі у науковому форумі «Революція Гідності: на шляху до історії», який відбудеться 17–18 листопада 2022 року в онлайн-форматі.

 

Метою цьогорічного форуму є обговорення у середовищі українських і закордонних учених концептуальних підходів до дослідження феномена Майдану та поширення правдивої інформації про причини й наслідки протестних рухів у контексті російсько-української війни.

 

До участі у форумі запрошуються історики, політологи, соціологи, філософи, правники, музейники, культурологи, фахівці з комунікаційної діяльності, представники інших соціогуманітарних дисциплін, які вивчають протестні рухи та явище Майдану, зокрема в контексті нинішньої російсько-української війни.

Реєстрація триває до 28 жовтня 2022 року включно за посиланням: https://forms.gle/gF8vxZLW9XQFZgS98

Участь у форумі – безкоштовна. За матеріалами форуму планується підготовка і видання збірника наукових праць. Публікація – безкоштовна.

Партнери: Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАНУ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Український католицький університет, Національний університет “Києво-Могилянська академія”.

 

Інформаційний лист↓

Більше про форум – на сайті Національного музею Революції Гідності: https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2198

Подія у Фейсбуку: https://www.facebook.com/events/560400199099841

Додаткова інформація: +38 067 793 64 75; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

форум Революція гідності 17 18.11.2022