Ви тут:  Головна Події Посилення роботи Центру психологічної підтримки (#ПФ_НПУ)

Посилення роботи Центру психологічної підтримки (#ПФ_НПУ)

Ворог знову завдає терористичних ударів по нашій рідній Батьківщині. Населення України, яке з початком широкомасштабного вторгнення з боку російської федерації зазнало потужного руйнівного впливу на психіку, потребує комплексного сталого доступу до отримання професійної психологічної допомоги. Саме тому Центр психологічної підтримки Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова посилює свою роботу.

Центр псих підтримки фон

На факультеті працює команда фахівців-психологів кафедри практичної психології та студентів спеціальності «Психологія» («Практична психологія») на волонтерських засадах:

• Євтушенко Ірина Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент

📞 050-169-37-51; 097-218-78-63. Телефонувати з 10.00 до 15.00

Допомога у стані панічної атаки, стресу

• Рашковська Ілона Владиславівна, кандидат психологічних наук, доцент

📞 050-330-96-61

Допомога у стані депресії, дисоціативні розлади: добровільна соціальна ізоляція, деперсоналізація, небажання розмовляти

• Волчанова Олена Ігорівна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 097-019-43-31

Допомога щодо наявності фобій, страхів, нав’язливих станів

• Яхно Дар’я Андріївна, студентка ОР «магістр», 1-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 066-970-11-30

• Галдецька Поліна, студентка ОР «бакалавр», 4-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 066-307-29-49

Допомога у стані апатії, страху за близьких, які нині знаходяться в епіцентрі бойових дій

• Недашківська Аліна, студентка ОР «бакалавр», 4-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 096-371-79-90

Надання психологічної підтримки у збереженні психічного здоров’я: стан стресу, депресія, апатія

• Майкова Вікторія Юріївна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 095-000-00-23

Надання психологічної підтримки у збереженні психічного здоров’я: тривожні стани, апатія, страхи

• Пономаренко Ірина Максимівна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

📞 095-939-93-43

Надання першої психологічної допомоги за наявності панічних атак, тривоги, стресу, фобій

Також Центр психологічної підтримки Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова надає відеоматеріали занять і консультацій наших викладачів:

🎥️ відеоматеріали консультацій старшого викладача кафедри практичної психології Петрової А. С. щодо збереження психічного здоров’я у сьогоденні;

🎥️ відеоматеріали консультацій доцента кафедри практичної психології педагогічного факультету Томаржевської І. В. щодо поведінки й відповідної психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях;

🎥️ відеоматеріали консультації про техніки самозбереження власного психічного здоров'я, зокрема, засобами арттерапії. Серед учасників – вчителі ЗЗСО та студенти Педагогічного факультету. Заняття веде Рашковська І. В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології;

🎥️ відеозапис лекції «Техніки психологічної допомоги психолога у даний період військового часу», проведеної Рашковською І. В., доцентом кафедри практичної психології педагогічного факультету;

🎥️ відеозапис презентації теми «Особливості психологічної допомоги особистості після перебування в зоні активних бойових дій». Веде заняття Євтушенко І. В. – доцент кафедри практичної психології;

🎥️ відеоматеріали зустрічі, проведеної Рашковською І.В., доцентом кафедри практичної психології, для батьків учнів закладів загальної середньої освіти України на тему: "Взаємодія батьків і дітей під час війни". Організатори зустрічі: кафедра педагогіки і методики початкового навчання та кафедра практичної психології.

Взаємодія бітьків і дітей 2022 04 13