Ви тут:  Головна Події Події Вітання

Вітання

магiстри 2017Кафедра української мови та методики навчання вітає магістрантів – Кавюк (Ярошук) Тетяну, Гунько Людмилу та Зосімчук Марію – з успішним захистом магістерських робіт, що відбувся 21 червня 2017 року (науковий курівник – кандидат педагогічних наук, доцент Чабайовська Марія Іванівна).

Члени ДЕК: доктор педагогічних наук, професор Матвієнко Олена Валеріївна, професор Каніщенко Антоніна Пантелеймонівна засвідчили високий рівень їхньої підготовки.

Основні результати наукових досліджень оприлюднені на:

-                звітно-науковій конференції студентів «Освіта і наука-2016» (Київ, НПУ імені М. П. Драгоманова, 11-15 квітня 2016 р.);

-                І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Компетентнісно-орієнтовані педагогічні технології у початковій школі (Рівне, 14 березня              2017 р.);

-                звітно-науковій конференції студентів «Освіта та наука у вимірах 21 століття» (Київ, НПУ імені М. П. Драгоманова,   3-7 квітня 2017 р.),

а також відображені у статтях, надрукованих у збірнику: Науковий простір студента: пошуки і знахідки: матеріали V Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції (29 березня 2017 р.) / упоряд.                Коханко О.Г. // за заг. ред. акад. Бондаря В.І. та проф. Матвієнко О.В. – Івано-Франківськ: НАІР, 2017. – 276 с.