Ви тут:  Головна Події Події Відбувся "День відкритих дверей".

Відбувся "День відкритих дверей".

DSC 012925 березня 2017 року на Факультеті педагогіки та психології відбувся традиційний «День відкритих дверей». Майбутні абітурієнти дізналися про правила прийому та вимоги до вступу, оглянули навчальні аудиторії. Також було презентовано відео про довгий, успішний і творчий шлях становлення і розвитку Факультету, його історію, традиції, творчі колективи викладачів та студентів, представлено здобутки випускників закладу. Гості переглянули презентаційні відео про кожну спеціальність, було роз’яснено особливості навчання за кожним освітнім напрямом. Захід пройшов у атмосфері товариськості, доброзичливості, творчості та був сповнений позитивними емоціями. Викладачі та студенти Факультету педагогіки і психології запрошують до подальшої співпраці та підтримання тривалих дружніх зв’язків учнівську молодь з батьками, колективи шкіл, коледжі, училища.

DSC 0117 DSC 0134 DSC 0150
DSC 0123 DSC 0181