Ви тут:  Головна Події Події "Дитинство: крок у майбутнє"

"Дитинство: крок у майбутнє"

5pheiT6cg3M     У першій половині квітня 2017 року студенти 2-го курсу спеціальності "Дошкільна освіта"(201 ДПН та 203 ДІ) у супроводі куратора Гальченко Вікторії Миколаївни побували в гостях у вихованців Святошинського дитячого будинку-інтернату.

UCoZ5gnZCZw

Ця зустріч викликала у студентів велику палітру почуттів: радість від маленьких дитячих усмішок та сміху, теплоту у серці через ставлення персоналу до дітей та сум від тяжких доль маленьких українців. Проведений театр "Ріпка" та подарунки від студентів осяяли душі малят теплом та сонячним настроєм. Студентки були вражені цим візитом. Зустріч з дітками-інвалідами розчулила студентів та посіяла у їх серцях зернята любові, які обов'язково проростуть добрими справами та успіхами благодійної та професійної діяльностей.

0HGSx8sLOgo X6zklE4xoWQ

Благодійна акція "Дитинство: крок у майбутнє" триває. Небайдужі добродії приєднуйтесь і Ви до нас!