Ви тут:  Головна Події Події День Дошкілля !!!

День Дошкілля !!!

IMG 20160927 124406  27 вересня 2016 року на Факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося святкування Дня Дошкілля. Студенти та викладачі спеціальності "Дошкільна освіта" стали ініціаторами та організаторами цього ще молодого в нашій країні свята. Лише вшосте День Дошкілля відзначається на теренах нашої держави, але вже встиг стати традиційним. Ось і для студентів спеціальності "Дошкільна освіта" це свято є визначальним і довгоочікуваним. Яскраві вітальні плакати, різнокольорові повітряні кульки, смачні солодощі, усмішки, пісні та таночки у виконанні майбутніх вихователів стали невід'ємними атрибутами цього феєричного дійства.

IMG 20160927 124415      Найактивнішими учасниками святкової програми виступили студенти 3 курсу. Оскільки за плечима дівчата мають досвід першої педагогічної практики з дітьми дошкільного віку, їм було про що сказати та що продемонструвати. Свято вдалося на славу! А вітальні слова декана факультету академіка Бондаря Володимира Івановича надихнули всіх присутніх на нові звершення на ниві дошкільної освіти.

IMG 20160927 124406

Такими ж душевними та життєствержуючими були виступи наступних представників адміністрації та професорсько-викладацького складу. До студентів з вітальними словами звернулися: заступник декана з навчальної роботи, професор Шапошнікова Ірина Миколаївна, заступник декана з виховної роботи Тітяєв Володимир Миколайович, завідувач відділення дошкільної освіти, професор Алєксєєнко-Лемовська Людмила Владиславівна, завідувач кафедри дошкільної педагогіки і психології та дитячої творчості, професор Цвєткова Ганна Георгіївна, завідувач кафедри методик та технологій дошкільної освіти, професор Луценко Ірина Олексіївна. Особливу нотку у святкування внесла поважна гостя -  доктор психологічних наук,  професор , дійсний член  Національної Академії педагогічних наук України  Яценко Тамара Семенівна, яка зауважила на надзвичайному значенні досвіду раннього та дошкільного дитинства у подальшому формуванні особистості дорослої людини.

IMG 20160927 125628

Святкування Дня Дошкілля завершилося креативними виступами студентів, словами вдячності викладачам та приємним спілкуванням у колі друзів. Нехай же ця традиція примножується добрими починаннями та блискучими здобутками й надалі!

IMG 20160927 131025 IMG 20160927 131440 IMG 20160927 131306