Ви тут:  Головна Події Пленарне засідання щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2022»

11 травня 2022 року на Педагогічному факультеті було проведено пленарне засідання щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2022» в онлайн-режимі.

На початку зустрічі учасники конференції вшанували пам'ять наших Героїв хвилиною мовчання...

пленарне конф 11.05.22 1

Із вітальним словом до всіх учасників конференції звернувся декан Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова – професор Олефіренко Тарас Олексійович, наголосивши у своїй промові на тому, що ми всі захищаємо нашу Країну, нашу Сім'ю, нашу справу, виконуючи роботу самовіддано, професійно й наполегливо, дбаючи про якість освіти та науковий потенціал наших випускників.

пленарне конф 11.05.22 1

Аудиторію привітала заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завідувачка кафедри педагогіки і методики початкового навчання – професор Олена Валеріївна Матвієнко, зауваживши на тому, що наука потрібна нашому народу, а активність студентів і аспірантів зростає з роками. Адже радість перших наукових відкриттів дозволяє відчути смак самостійного пошуку, розвинути критичне мислення. Наука виграє, коли у молоді розкриті крила, є фантазія, сміливість проводити дискусію, віднаходити істину.

На пленарному засіданні було представлено 15 змістовних доповідей. Свої результати наукових розвідок продемонстрували кращі студенти-науковці та аспіранти нашого факультету різних спеціальностей.

12 травня 2022 року на кафедрах проведено секційні засідання конференції, де всі бажаючі студенти та аспіранти змогли презентувати свої наукові досягнення, подискутувати та поділитися цікавим досвідом.

Бажаємо всім учасникам продуктивної співпраці, подальшого наукового зростанння, міцного здоров’я та мирного неба!!!

Програма конференції (↓)

Відеозапис пленарного засідання конференції (↓)

СЕРТИФІКАТИ (↓)

ЗБІРНИК «Освіта і наука – 2022» (↓)