Ви тут:  Головна Події Підтримаємо наших захисників у флешмобі «Дякую, Солдате!» 🎥

Підтримаємо наших захисників у флешмобі «Дякую, Солдате!» 🎥

Через війну в Україні наші діти помітно дорослішають. Сьогодні навіть п’ятирічні знають, що таке бронетехніка, окупанти, сирени та бомбосховище. Вони знають, що таке МИР. Бо саме це слово переважає у дитячих відеозверненнях до військовослужбовців. Із кожним днем усе активніше набирає обертів акція підтримки наших солдатів. Діти вдячні за те, що воїни їх оберігають та дарують надію на світле майбутнє.

Дякую Солдате ПФ НПУ

Педагогічний факультет НПУ імені М.П.Драгоманова запускає флешмоб «Дякую, Солдате!». Підтримати наших захисників і захисниць може кожен, долучившись до флешмобу в соцмережах.

Що потрібно зробити❓
✔️ Розмістити відео на своїй сторінці у соцмережах разом із хештегом #ДякуюСолдате_ПФ_НПУ.

Зігріємо серце солдата та висловимо свою подяку за сміливість, мужність та стійкість. Ми обов’язково вистоїмо, завдячуючи нашим воїнам!

Разом до перемоги!
У єдності наша сила!