Ви тут:  Головна Події Педагогічне мистецтво для дітей України

Педагогічне мистецтво для дітей України

У ці скрутні для нашої країни часи Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова продовжує свою роботу на користь держави, долучаючись не лише до підготовки висококваліфікованих майбутніх спеціалістів, але й демонструючи свій практичний потенціал.

Для дітей України

На базі Педагогічного факультету для українських дітей були запроваджені онлайн-заняття, які проводять студенти та викладачі педагогічного ЗВО, зокрема кафедри педагогіки і методики початкового навчання. Майже щодня відбуваються заняття з української та англійської мови, «Я досліджую світ», з образотворчого мистецтва та технологій, а також вкрай важливі дитячі психологічні тренінги для подолання травматичних наслідків воєнного стану в нашій державі, як-от арттерапія та багато інших цікавих занять.

Демонструючи високу підготовку, використовуючи сучасні технології та вдаючись до емпіризму, наші студенти продовжують опановувати педагогічне мистецтво розвивати багатство нашої нації – наших дітей.

Україно – все буде!!! Разом до перемоги!

Миру і добра нашій рідній землі!

Для дітей України   Для дітей України   Для дітей України

заняття кПМПН 04