Ви тут:  Головна Події ОСВІТНІ СИСТЕМИ: РЕТРОСПЕКТИВА, ІННОВАТИКА (до 100-річчя Всеукраїнського науково-педагогічного журналу «Рідна школа»)

2 квітня 2022 р. відбувся Науковий онлайн-семінар «Освітні системи: ретроспектива, інноватика» (до 100-річчя науково-методичного журналу «Рідна школа»). Організатором зустрічі виступила кафедра педагогіки Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова (завкафедри і модератор зустрічі – професор Н.М. Дем’яненко).

Учасників привітали професор Г.М. Торбін – проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова; професор Т.О. Олефіренко – декан Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова; А.В. Пугач, кандидат педагогічних наук – головний редактор Всеукраїнського науково-методичного журналу «Рідна школа».

Т.О. семінар 2.04.22

З науковими доповідями виступили Н.М. Дем’яненко, А.В. Пугач, професор О.П. Міхно – директор Педагогічного музею України, професор В.Є. Бенера – проректор з наукової роботи Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Г. Шевченка, викладачі і студенти Драгоманівського університету, Кременецької гуманітарно-педагогічної академії, Львівської політехніки та ін. ЗВО України.

Т.О. семінар 2.04.22

Відповідно до Програми семінару кафедрою педагогіки підготовлено електронну Збірку наукових матеріалів.

Завантажити е-збірник ()

Е збірник РШ 100 02.04.22 С 1