Ви тут:  Головна Події Оперативна нарада колективу #ПФ_НПУ в умовах воєнного стану

Оперативна нарада колективу #ПФ_НПУ в умовах воєнного стану

Сьогодні 14 березня 2022 року об 11:00 відбулася оперативна нарада колективу Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова у Google Meet на платформі Google Workspace. На онлайновій зустрічі, ініційованій деканом професором Тарасом Олефіренком, були присутні заступники декана, завідувачі усіх шести кафедр факультету, секретар та методисти деканатів денної та заочної форм навчання.

photo 2022 03 14 16 21 09

Наразі трудова діяльність працівників Факультету організована в дистанційному режимі. Відбувається постійна комунікація з працівниками та здобувачами вищої освіти. Налагоджено невідкладне інформування засобами доступного зв’язку заступників декана та голови трудового колективу про умови функціонування членів структурних підрозділів, можливість роботи та стан безпеки працівників і здобувачів вищої освіти.

photo 2022 03 14 16 21 09

Переважна більшість студентів і викладачів від початку воєнних дій працюють волонтерами. Посилено діяльність Центру психологічної підтримки педагогічного факультету завдяки активній професійній роботі викладачів та студентів кафедри практичної психології.  Кожного дня проходять онлайнові заняття за групами (1-2 клас; 3-4 клас; 5-6-7 клас) для дітей шкільного віку. Заняття у форматі арт-терапії та художньої праці проводять викладачі та студенти кафедри педагогіки і методики початкового навчання. Для отримання інформації з посиланнями на кожну групу, потрібно приєднатися до групи "Куточок творчості" за лінком https://t.me/+DAJsZRoBQkxlMzAy.

Ганна Георгіївна Цвєткова повідомила інформацію про те, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти надіслало звернення до Кабінету Міністрів України з ініціативою уможливлення надання відкладених акредитацій усім освітнім програмам, які наявні у інформаційній системі Національного агентства та очікують на процедуру на всіх її етапах (лист на сайті НАЗЯВО: https://bit.ly/3J3FN6I).

photo 2022 03 14 16 21 05

У підсумку оперативної наради колективу Педагогічного факультету було прийнято рішення підтримувати постійну комунікацію з працівниками та здобувачами вищої освіти під час канікул, що триватимуть до 1 квітня 2022 року, та організувати підготовку викладачів і студентів до продовження навчання з 4 квітня 2022 року у зручному та безпечному форматі для всіх учасників освітнього процесу.

Тримаймося міцно – разом ми непереможні!
Миру для України!!!