Ви тут:  Головна Події Наші захисники і захисниці, уклінно дякуємо вам!

Наші захисники і захисниці, уклінно дякуємо вам!

 

Дорогі чоловіки та жінки, сміливі й незламні захисники нашої країни, герої сповнені козацької звитяги, вітаємо вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, а також із Днем Українського козацтва та 80-ю річницею утворення Української Повстанської Армії!

 

Цей день символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Адже немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини.

 

Сьогодні ми висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть на передовій в ім’я миру в Україні. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми живемо й трудимося на своїй землі.

 

Нехай всі Захисники України відчують вдячність та повагу тих, кого вони захищають! Ми живі завдяки вам, військовим, добровольцям та волонтерам, які боронять українські землі як на фронті, так і в тилу!

 

Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм! Бажаємо нашим воїнам добра, світлого настрою, міцності духу, незламної волі та довгих літ життя! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покрова Пресвятої Богородиці! Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, в ім'я миру та заради процвітання нашої рідної України!

 

Миру рідній Україні!
Перемоги її захисникам!
Повертайтеся живими!

 

14 жовтня 2022 пф нпу