Ви тут:  Головна Події На семінарі з академічної доброчесності

На семінарі з академічної доброчесності

10 листопада 2022 року для здобувачів вищої освіти, студентів 4 курсу ОР Бакалавр усіх спеціальностей Педагогічного факультету було проведено міжкафедральний навчально-методичний семінар «Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів» онлайн на платформі Zoom.

Семінар АД ПФ 10.11.22 о 12.57

Зі вступним словом до аудиторії звернулась професор Олена Матвієнко, голова комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступник декана з науки та міжнародних з'язків, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

На початку зустрічі учасники семінару переглянули репортаж із виставки плакатів з академічної доброчесності наших студентів-художників кафедри образотворчого мистецтва (завідувач професор Олена Шевнюк).

Семінар АД ПФ 10.11.22 о 12.57

Аспірантка кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов Олена Степанчук презентувала різноплановий матеріал з академічної доброчесності як ресурсу для самовдосконалення на шляху до професійного успіху та як етичної основи університетського навчання. Особливо цікавим був представлений доповідачкою чек-лист самоконтролю доброчесності студента.

Семінар АД ПФ 10.11.22 о 12.57

Доктор філософії (PhD), доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Дар'я Губарєва детально та поетапно ознайомила з особливостями функціонування програми Unicheck.

Семінар АД ПФ 10.11.22 о 12.57

Професор завідувач кафедри педагогіки та методики навчання української й іноземних мов Ганна Семеренко запропонувала розбір конкретних есе в режимі онлайн, типові помилки цитування. Було також багато запитань в обговоренні.

Семінар АД ПФ 10.11.22 о 12.57

Робота семінару була змістовною, цікавою, своєчасною та корисною для подальшої практичної і наукової роботи усіх учасників освітнього процесу, які є суб'єктами академічної доброчесності і на яких покладено велику відповідальність у підтримці й збереженні "доброчесного" академічного середовища в драгоманівському університеті.

Повідомляємо, що наступного тижня відбудеться семінар з академічної доброчесності для студентів-магістрів усіх спеціальностей Педагогічного факультету. Долучайтеся!

Запис семінару можна буде переглянути за лінком, який буде надано пізніше.