Ви тут:  Головна Події Методичний семінар «Сучасна лекція в парадигмальних умовах» (відео)

Методичний семінар «Сучасна лекція в парадигмальних умовах» (відео)

Систематичне підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів на основі сучасних тенденцій вищої освіти є одним із провідних завдань Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, зокрема й кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти. Саме тому новий рік кафедра розпочала з методичного семінару на актуальну тему «Сучасна лекція в парадигмальних умовах». Лекторами виступили завідувач кафедри професор Ганна Цвєткова та доцент Оксана Ступак.

Під час семінару були розкриті питання особливостей сучасної лекції, її підготовки та змісту, форми взаємодії зі студентами. Учасники обговорили варіанти інтеракції в ході лекції, а також порівняли класичну та сучасну лекції. Під час практичної частини семінару учасники створили спільну презентацію в графічному редакторі Canva, а також дізнались про нові можливості ресурсу для створення відео та презентацій Prezi.

У підсумку семінару було визначено актуальність та потребу в продовженні підвищення кваліфікації членів кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти.

семінар сучасна лекц 12.01.22 до