Ви тут:  Головна Події Майбутнім вступникам спеціальності «Дошкільна освіта»

Майбутнім вступникам спеціальності «Дошкільна освіта»

День відкритих дверей на Педагогічному факультеті НПУ імені М.П.Драгоманова та випусковій кафедрі педагогіки і психології дошкільної освіти відбувся 9 червня 2022 року. Офіційну частину заходу розпочав декан факультету, професор Тарас Олефіренко, який висвітлив особливості цьогорічної вступної кампанії на всіх спеціальностях факультету.

Зустріч із майбутніми абітурієнтами спеціальності «Дошкільна освіта» мала своє продовження у колі професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, яку очолює доктор педагогічних, професор Ганна Цвєткова. Завідувач кафедри окреслила найголовніші аспекти науково-творчої специфіки навчання на унікальній спеціальності «Дошкільна освіта» за двома освітніми програмами: бакалавр дошкільної освіти (вихователь закладу дошкільної освіти) та магістр дошкільної освіти (керівні посади в системі дошкільної освіти).

Доцент кафедри Софія Довбня занурила присутніх не тільки у світ дошкільного дитинства, а й окреслила важливість стану «закоханості» у професію вихователя.

З цікавинками науково-дослідницької та інноваційної діяльності майбутнього студентства ознайомила доцент Раїса Шулигіна, яка висвітлила реальні можливості кожної особистості під час навчання реалізувати власні ресурси пізнавального й пошукового характеру; вільно брати участь у цікавих заходах, зустрічах із знаними науковцями, конкурсах наукових робіт та олімпіадах; здобувати відзнаки, подяки, нагороди та виборювати призові місця за науково-дослідницьку роботу.

Доцент Вікторія Гальченко та асистент кафедри Галина Шелепко презентували Правила вступу на спеціальність «Дошкільна освіта» у 2022 році та акцентували увагу на важливих моментах вступу й механізмах отримання консультативної допомоги під час подачі онлайн-заявок, реєстрації документів тощо.

Цікавим моментом зустрічі з потенційними абітурієнтами став виступ колишньої випускниці магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» НПУ імені М.П. Драгоманова, викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Вікторії Агіляр Туклер, яка поділилася інформацією про свій шлях сходження в професії та наукового зростання.

«Картину навчання очима студентів» на спеціальності «Дошкільна освіта» описала одна з найкращих студенток Ірина Вака. Ірина наголосила на тому, що студенське життя різнобарвне та насичене толерантністю викладачів, творчим змістом занять з різних дисциплін; волонтерською діяльністю у дитячих будинках в рамках щорічної благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє»; участю в поза аудиторній та дозвіллєвій діяльності – відвідування театрів, виставок, організації й проведенні свят, театральних дійств, квестів, походів до музеїв тощо.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти активно задавали запитання в чаті та отримували вичерпні відповіді у приємній, дружній атмосфері.

Бути студентом спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова престижно, відповідально і насправді круто!

Чекаємо на Вас, шановні абітурієнти!

Детальніше про хід зустрічі у відео: