Ви тут:  Головна Події Кожного дня викладачі Драгоманівського університету вносять свій вклад у нашу Перемогу!

Під керівництвом доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету Войтюк Ірини Вікторівни (яка професійно володіє арттерапевтичними техніками та нетрадиційними технологіями малювання) спільно із педагогічним колективом Першотравенського ліцею в співпраці з Баранівською ШМ та волонтерами селищної ради було організано майстер-клас "Великоднє курчатко" для внутрішньо переміщених діток та їх батьків.

Більше 20 дітей різного віку разом із батьками стали учасниками справжнього свята. Малюнки, дитячі поробки, прикрашені деревця на шкільному подвір’ї та коло пам'ятника загиблому воїну АТО О.С. Іщуку – все було цікаво, корисно, повчально! Такі майстер-класи допомагають подолати стресові ситуації, заспокоїти дитину, пізнати нове, розвинути такі необхідні м’які компетентності, створити підґрунтя для формування національно-культурної ідентичності, усвідомлення себе частиною вільної, красивої та нескореної нації, виховання почуттів особистісної гідності та гордості за нашу Україну!

Щасливі посмішки та щира радість на обличчях батьків і дітей стали результатом цього майстер-класу!!! Так тримати!

Великдень НПУ до

Детальніше про подію: https://fb.watch/cBjFTSQQEi/