Ви тут:  Головна Події Кафедра образотворчого мистецтва Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова запрошує абітурієнтів на навчання за освітньою програмою "Образотворче мистецтво"

Шановні майбутні вступники! Ми продовжуємо знайомити вас зі специфікою підготовки на спеціальностях педагогічного факультету у рамках проведення Дня відкритих дверей, що відбувся онлайн у прямому ефірі на Facebook 9 червня 2022 року.

У другій частині Дня відкритих дверей на платформі Google Meet, яка проходила за окремими посиланнями на відповідних кафедрах, було проведено 5 відеозустрічей.

Сьогодні ми розкажемо про кафедру образотворчого мистецтва Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, яка запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальністю "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" на акредитовану освітню програму "Образотворче мистецтво".

На відеозустрічі йшлося про особливості освітньої програми та унікальні пропозиції для вступників, про можливість вивчати усі види образотворчого мистецтва та розвивати самостійність й індивідуальність через ознайомлення з усіма видами діяльності художника. На вас чекає ґрунтовна академічна підготовка та пізнання власного творчого потенціалу. Адже вас навчатимуть найкращі викладачі, відомі в Україні та за кордоном.

Також маємо повідомити, що ваша кар'єра стартуватиме у двох художніх галереях нашого університету, де кафедра проводить численні виставки! Наголосимо й на тому, що для вступників спеціальності творчий конкурс уперше буде проходити в дистанційному форматі.

Більш детально з умовами навчання та особливостями вступу на спеціальність у 2022 році можете ознайомитися у відео: