Ви тут:  Головна Події Із Днем знань і початком 2022/23 навчального року на Педагогічному факультеті

Із Днем знань і початком 2022/23 навчального року на Педагогічному факультеті

 

Шановна Драгомановська родино! Дорогі студенти, викладачі, співробітники!

 

Сьогодні, 1 вересня, в Україні стартує новий навчальний рік. Усупереч усім негараздам та складним умовам військового стану урочистий і хвилюючий День знань є справжнім всенародним святом, яке об'єднує всі покоління.

 

Вітаємо наших здобувачів, освітян і науковців із традиційним вересневим святом і початком нового 2022-2023 навчального року! Нагадаємо, що з метою гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу проведення навчальних занять в НПУ імені М.П. Драгоманова здійснюватиметься з використанням дистанційних технологій.

 

Шановне студентство! Шановні колеги! Бажаємо всім працьовитості, успіхів та цікавих відкриттів! Адже сьогодні – день нових зустрічей із неосяжним світом знань, що готові вам відкрити ваші наставники.

 

Тож нехай новий навчальний рік захопить незгасимим бажанням навчатися, а жага до пізнання та глибоких знань, отримання престижної професії буде реалізована повною мірою. Долайте перешкоди та перемагайте, аби ставати успішними та щасливими!

 

У добру путь! До нових знань! До перемоги!

 

 

З повагою та найкращими побажаннями

 

ректор Віктор Андрущенко

 

декан Тарас Олефіренко

 

1 вересня 2022