Ви тут:  Головна Події Гостьова лекція американського професора Норма Фрізена «Педагогіки розриву: кризи та зростання»

25 жовтня 2022 року в НПУ ім. М.П. Драгоманова на педагогічному факультеті відбулась гостьова лекція НОРМА ФРІЗЕНА (PhD), професора кафедри освітніх технологій Педагогічного коледжу Університету штату Бойсе (США) на тему: «Педагогіки розриву: кризи та зростання».

На зустрічі зібралось понад 150 слухачів. Професор висвітлив актуальні проблеми викладачів та педагогів, а саме екзистенційну кризу. Реалії теперішнього часу призвели до того, що кожен з нас замислився про сенс життя, відчув тривогу та психологічний дискомфорт. Вчений у своїй доповіді повідомив про шляхи подолання і відносного ставлення фахівця до цього моменту. Надав власні відповіді на запитання слухачів, що змогло підбадьорити дух українців.

Дякуємо Норму Фрізену за цікаву промову, підтримку та можливість поділитися особистим науковим досвідом.

Норм Фрізен Лекція 25.10.22

On October 25, 2022 at National Pedagogical Dragomanov University, the faculty of pedagogy hosted a guest lecture by NORM FRIESEN (PhD), professor of the Department of Educational Technologies, College of Education, Boise State University (USA) on the topic: "Pedagogies of Discontinuity: Crisis, Existentialism and Growth."

More than 150 listeners gathered. The professor defined the current problems of teachers and educators, such as the existential crisis. The realities of the present time led to the fact that each of us are thinking about the meaning of life, and feeling anxiety or psychological discomfort. In his report, the scientist emphasized the ways to overcome this situation and the unique relative attitude to this moment. He gave personal answers to listeners' questions, which was able to cheer up the spirit of Ukrainians.

We are grateful to Norm Friesen for an exciting speech, support and the opportunity to share his personal scientific experience.

Норм Фрізен Лекція 25.10.22