Ви тут:  Головна Події Формування громадянських компетентностей у майбутніх вчителів початкової школи

Формування громадянських компетентностей у майбутніх вчителів початкової школи

Мистецтво і ГО 3 Мистецтво і ГО 1

В останні дні березня викладачами кафедри педагогіки і методики початкового навчання к.п.н Себало Л. І. та к.п.н., доц. Лук'янченко О.М. було проведено ряд занять з дисциплін по фаховим методикам для студентів 3 курсу (напрям підготовки «Початкова освіта»), на яких було практично реалізовано модулі з громадянської освіти.

Мистецтво і ГО 4 Мистецтво і ГО 2

Так, у рамках навчальної дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Мистецтво» було запропоновано до розгляду тему «Мистецтво та громадянська освіта», в процесі ознайомлення з якою студенти аналізували твори живопису та музичні твори доби романтизму і реалізму крізь призму громадянськості, втілюючи своє ставлення до них у творчих роботах (дрібними групами).

Мистецтво і ГО 6 Мистецтво і ГО 5

В рамках навчального курсу «Методика навчання основам здоров'я» студенти у різних формах давали відповідь на проблемне питання «Я маю право?», що викликало жвавий інтерес.