Ви тут:  Головна Події Долучайтеся самі й долучайте учнівство і батьківство до EdCamp-академії

Долучайтеся самі й долучайте учнівство і батьківство до EdCamp-академії

Анонсуємо розклад занять з 28 березня до 03 квітня.

Ми розширюємо активності на підтримку дорослих і дітей, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах.

EdCamp академія

Для ВЧИТЕЛЬСТВА

Продовжується марафон ранкових і вечірніх ресурсних зустрічей, які можна дивитися як в онлайн, так і в записі на нашому ютуб-каналі.

💙💛 Напрям 1. «Ресурсність і підтримка»

Це — Ваша психологічна підтримка в умовах воєнного стану.
Вона покликана зберегти психічне здоров’я освітян та відновити ресурсність психіки, сформувати її адаптаційні механізми, та дозволити оволодіти техніками самопідтримки та підтримки учнівства.
📌 Щодня (включно з вихідними) з 8:30 до 8:50 та з 21:00 до 21:20.
Ранковий блок має назву «Доброго ранку, з надією на світанку», вечірній — «Мирної ночі, до перемоги охочі».

💙💛 Напрям 2. «Інклюзія не ілюзія» (також може бути цікавим для батьківства)

Це — професійна підтримка учительства й батьківства України щодо адаптації дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану.
Тут ми хочемо надати й розвинути Ваші знання щодо особливостей організації освітнього процесу та життєдіяльності дітей, надати практичні рекомендації щодо алгоритмів дій у критичних ситуаціях.
📌 Щовівторка й щоп’ятниці з 20:00 до 20:45.
Зустрічі проводитимуться кваліфікованими спеціалістами дитячого центру реабілітації «Нове дихання» та благодійного фонду «Квіти життя».

Що буде для УЧНІВСТВА? (додано нові зустрічі)

💙💛 Мала EdCamp-академія.

Пізнавально-розвиваючі заняття для дітей різного віку, у тому числі й тих, які виїхали за кордон.
Ми підготували купу розвивально-розважальних тематичних зустрічей.
👉 «Українська для всіх» — закріпимо та поглибимо знання з української мови, розвинемо навички розв’язання тестових завдань з української мови, надолужимо навчальну програму з предмета.
👉 «ПізнавайКа» для учнів 1-4 класів — цікавезні мультипредметні заняття. Організуємо змістовне та розвиваюче середовище для дітей, сприятимемо їхньому різнобічному розвитку та зміщенню фокусу уваги з подій сьогодення на розвиваючо-пізнавальний контент для забезпечення захисту психічного здоров’я.
👉 «Цікава математика» для 1-4 класів — заняття з арифметики та логіки, побудовані на практико-орієнтованих завданнях, пов’язані з програмним матеріалом, виконання яких дозволяє удосконалити математичні навички молодших школярів в ігровій формі.
👉 «Надолужимо математику» — заняття з окремих тем математики, які будуть цікаві учнівству різних вікових груп, аби надолужити програмний матеріал та удосконалити математичні навички.
👉 «Уроки громадянина» — розвивальні заняття для молодших та старших школярів з доброчесності, формування людських цінностей і громадянської позиції.
👉 «Час коду» — для учнівства 1-4 та 5-9 класів з логіки, алгоритмізації та програмування.
👉 «Хімія речей: дослідження доказів» — майже детективні захоплюючі історії для учнівства 5-9 класів, пов’язані з хімією навколо нас.
👉 «Фізика і лірика» для учнів 5-9 класів — заняття, які дозволять закохатися з першого погляду у фізику не як науку, а як природу існування усього в світі. Будемо весело і з захопленням вивчати закони і навчимось бачити їх дію у повсякденному житті. Разом з цим ми доведемо, що навіть самий “залізобетонний фізик” в душі може розкрити творчий талант романтичного лірика. Долучайтеся до інтегрованих занять і відкривайте свої таланти з нами!
👉 «Арт» — простір дитячої творчості та креативності, який є терапією для душі та розуму, організований фаховими арт-терапевтками та практичними психологинями.
👉 «Science4us» для учнівства 3-5 класів — STEM-уроки для майбутніх науковців і науковиць, дослідників і дослідниць, винахідників і винахідниць, бо вони так потрібні нашій країні.
👉 «Англійська мова» для 1-2, 3-4 та 5-6 класів — те, що знадобиться дітям і не завадить дорослим вже зовсім-зовсім скоро, бо подорожувати ми точно будемо багато!
👉 Щоденні ранкова й обідня руханки.

📌 Щодня (включно з вихідними) з 9:30 до 19:30. У деякі дні заняття закінчуватимуться раніше в залежності від розкладу. У ньому ми зазначили всі активності та вік, на який вони розраховані. Якщо вік не вказаний — запрошуємо на заняття всіх охочих!

Що буде для БАТЬКІВСТВА?

💙💛 Спеціальний телеграм-канал «Дорослі в ресурсі заради дітей»

Цей канал покликаний надати практичних порад та інструментів, які допоможуть не «загубити» дітей під час війни, налагодити комунікацію, відволіктися від тривожних подій та зблизити батьків і дітей.

Щоденно, зранку і вдень, ми будемо публікувати цікаві ігри, які допоможуть провести час із дітьми, сприяючи розвитку їхньої креативності і творчості. Увечері ми публікуватимемо натхненну казку, яка стане приводом для роздумів і діалогу.

Приєднатися можна за покликанням https://t.me/adultsforchildren

Повний розклад занять для всіх учасницьких груп за покликанням https://bit.ly/scheduleofsmalledcampacademy

УВАГА! УСІ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ МОЖНА ДИВИТИСЯ В ПРЯМІЙ ТРАНСЛЯЦІЇ НА НАШОМУ ЮТУБ-КАНАЛІ

ТАКОЖ НА НАШОМУ ЮТУБ-КАНАЛІ МОЖНА БУДЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИСИ ВСІХ ЗАНЯТЬ

EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!

EdCamp академія