Ви тут:  Головна Події Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів (семінар для студентів 4 курсу ОР Бакалавр)

Шановні здобувачі вищої освіти, студенти 4 курсу ОР Бакалавр усіх спеціальностей Педагогічного факультету!

Запрошуємо вас на міжкафедральний навчально-методичний семінар «Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів». Зустріч проходитиме онлайн 10 листопада 2022 року о 12:30 на платформі Zoom.

семінар Акад доброчесність 10.11.22

План заходу:

🎓 Вступне слово професора Олени Валеріївни Матвієнко, голови комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниці декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

✔️ 📚 Теоретична частина:

🎓 Презентація теми "Академічна доброчесність як потужний ресурс для самовдосконалення на шляху до професійного успіху". Доповідає Степанчук Олена Вікторівна, аспірантка кафедри педагогіки та методи навчання української й іноземних мов педагогіічного факультету.

✔️ ✍️ Практична частина: 👩‍💻

🎓 Знайомство із програмою Unicheck (на прикладі мотиваційного листа з плагіатом демонструємо, як працює програма та види плагіату).

Спікери:

Олена Валеріївна Матвієнко, професор, голова комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниця декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачка кафедри педагогіки та методики початкового навчання;

Дар'я Вячеславівна Губарєва, доктор філософії (PhD), доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання

🎓 Розбір Есе. Правильність написання робіт. Доповідає професор Ганна Василівна Семеренко, завідувач кафедри педагогіки та методики навчання української й іноземних мов. Читає курс "Академічне письмо" для бакалаврів і магістрів спеціальностей Педагогічного факультету.

🎓 Обговорення. Підсумки.

👩‍💻 Модератор: Daria Hubarieva.

Тема: Міжкафедральний навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів"

Час: 10 листопада 2022 року 12:30 (Київ)

Підключитися до конференції Zoom можна за покликанням:

Код доступу: 835789