Ви тут:  Головна Наука Конференції Оголошення 📅14.05.21👩🏻‍🎓 Запрошуємо здобувачів вищої освіти до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття»

Шановні здобувачі вищої освіти!

Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття», яка відбудеться 14 травня 2021 року, м. Київ.

!!!Посилання на зустріч (платформа Zoom): https://us02web.zoom.us/j/88179886191?pwd=ZzZZa1pFem9tVzlTSXBNSllTdC9WQT09

У разі необхідності пароль для входу – 833480

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем освіти XXI століття.

Напрями конференції:

СЕКЦІЯ 1. Педагогіка.

СЕКЦІЯ 2. Дошкільна освіта.

СЕКЦІЯ 3. Початкова освіта.

СЕКЦІЯ 4. Психологія.

СЕКЦІЯ 5. Мистецтво.

СЕКЦІЯ 6. Медико-біологічні основи здоров'я людини.

Форми участі у конференції: заочно-дистанційна.

Учасники конференції отримають електронні сертифікати. Тези викладаються будь-якою мовою на розсуд авторів. Участь у конференції є безкоштовною.

Порядок роботи конференції: 14 травня 2021 року – доповіді ключових спікерів конференції (10.30 до 17.00). Порядок роботи конференції: онлайн на платформі Zoom.

Деталі про умови участі в Інформаційному листі ⤵️

Чекаємо на Вас!