11 травня 2022 року на Педагогічному факультеті було проведено пленарне засідання щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2022» в онлайн-режимі.

 

На початку зустрічі учасники конференції вшанували пам'ять наших Героїв хвилиною мовчання...

 

пленарне конф 11.05.22 1

28 квітня 2022 року на Педагогічному факультеті НПУ імені М. П. Драгоманова було проведено онлайнове пленарне засідання IX Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки». Це наш традиційний захід, який проводиться вже дев'ятий рік поспіль із метою обміну досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами, які навчаються в педагогічних коледжах та університетах, налагодження співпраці та наступності в професійній підготовці.

 

студ конф 28.04.22 3

24 березня 2021 року на факультеті педагогіки і психології було проведено пленарне засідання VIII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» в онлайн-режимі. Це вже традиційний захід, що проводиться восьмий рік поспіль із метою обміну досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами, які навчаються в педагогічних коледжах та університетах, налагодження співпраці та наступності в професійній підготовці.

 

Із вітальним словом до всіх учасників конференції звернулися декан факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова професор Олефіренко Тарас Олексійович та заступник декана з наукової роботи і міжнародних зв’язків, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання професор Матвієнко Олена Валеріївна.

 

24.03.21 всеукр.студ. 1

У вівторок 12 травня об 11:00 відбулась пряма трансляція VII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» засобами сервісу Zoom на сторінці Факультету педагогіки і психології у Facebook. І за одну добу відео трансляції вже набрало 1 тисячу переглядів! Тож пропонуємо вашій увазі короткий звіт події, до якої готувались із хвилюванням, удосконалюючи свої навички спілкування онлайн.

Програма Звітно-наукової студентської конференції "Освіта і наука – 2020"

 

Програма "Тижня студентської науки факультету педагогіки і психології", 2019

 

Програма "Тижня студентської науки факультету педагогіки і психології", 2018

 

Програма "Тижня студентської науки факультету педагогіки і психології", 2017