Ви тут:  Головна Конференції Про трансляцію Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття» (14.05.21)

14 травня 2021 року була проведена Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми освіти XXI століття». Пленарне засідання проходило в онлайн-форматі з прямою трансляцією на сторінці факультету у Facebook.

14.05.21 міжнар конф фпп ст

Зустріч розпочав вступним словом професор Тарас Олексійович Олефіренко, декан Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

У науковому заході взяли участь понад 100 молодих вчених, аспірантів, студентів, які представляли 5 країн світу: Україну, Китай, Польщу, Угорщину, Румунію.

Було обговорено багато складних і важливих питань щодо розв'язання актуальних проблем освіти XXI століття.

Аспіранти Отченко Г.В, Кузьменко І.А., Бондар І.О.,Топалова М.Б., Василенко К.С. та ін., а також магістри Рокітянська Т.О, Кушніровська К.О., Голінська Т.В.  факультету педагогіки та психології долучилися до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття».

Участь у конференціях позитивно позначається на якості навчання та суттєво впливає на рівень науково-дослідної роботи аспірантів та студентів. У них формується вміння логічно і чітко викладати свої думки при аналізі складних теоретичних і практичних наукових проблем. Проведення міжнародних конференцій сприяє розвитку наукової співпраці України з іншими країнами, поширенню наукової інформації, встановленню зв'язків між Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова та зарубіжними закладами вищої освіти.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції за активну учать та ґрунтовні доповіді! До наступних зустрічей на наших заходах!

Сертифікати про участь у пленарному та секційних засіданнях <<<

Відео прямої трансляції <<<

14.05.21 аспіранти 1