Ви тут:  Головна Конференції До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського (22.05.18)

До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського (22.05.18)

Сухомлинському 100 0   Ми, студенти 31 групи спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогіки і психології 22 травня 2018 р. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПІДГОТОВКА ПЕДАГОГА ХХІ СТОЛІТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІДЕЙ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди».

Сухомлинському 100 1
   Зустріч була цікавою і змістовною. Ми розкрити для себе великі горизонти спілкування з вченими, вчителями-новаторами, тими, хто не байдужий до навчання та виховання дітей молодшого шкільного віку. Будучи в діалозі з В.Сухомлинським долучилися до його педагогіки навчання й виховання, розвитку і становлення першого вчителя. Щира подяка організаторам Всеукраїнської асоціації В.Сухомлинського за спілкування з Великим педагогом!

Студенти 31 групи факультету педагогіки і психології

Сухомлинському 100 2