Ви тут:  Головна Факультет Структура Тренінговий центр

тренінговий


ПОЛОЖЕННЯ

про науково-методичний тренінговий центр з

формування мотивації до здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІД

при Інституті педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

1. Загальні положення

1.1. Науково-методичний тренінговий центр(далі Центр) є структурним підрозділом Інституту педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драго­ма­нова, створеним на основі Міжрегіонального тренінгового  центру при кафедрі медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я та є його правонаступником.

1.2. Реорганізація Центру пов’язана з розширенням його функцій як науково-методичного підрозділу Інституту зі збереженням покладених на нього обов’язків Положенням-2006 року.  

1.3. Центр здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про наукову …..» Закону України «Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Концепції стратегії дій Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2011 року», завдань, окреслених Меморандумом про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні (Великобританія), наказу Міністерства освіти і науки України про реалізацію спільного з Представництвом Європейської Комісії в Україні проекту «Удосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України»  та інших  державних і галузевих документів.

1.4. Створення, діяльність та ліквідація Центру здійснюється відповідно до статуту НПУ імені М.П. Драгоманова.

1.5. Центр не є юридичною особою.

1.6. Центр працює у режимі стаціонарного закладу.