Ви тут:  Головна Аспірантові Професіоналізація II Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку дошкільної та початкової освіти: молодь і наука»

16 квітня 2021 року кафедрою педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології була проведена II Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку дошкільної та початкової освіти: молодь і наука» з міжнародною участю в олнайн-форматі з прямою трансляцією на сторінці факультету у Facebook.

16.04.21 Зум конф 1

Слова привітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова академіка Андрущенка В.П., адресовані конференції, озвучив проректор з наукової роботи університету професор Торбін Г.М., який підкреслив важливу роль даного заходу для подальшого розвитку вітчизняної та зарубіжної освіти. Декан факультету педагогіки та психології професор Олефіренко Т.О. наголосив на знаковості цієї події, яка активізувала освітян до обговорення нагальних проблем дошкільної і початкової освіти. Професор Матвієнко О.В., заступник декана з наукової роботи, завідувач кафедри педагогіки і методики початкового навчання акцентувала увагу на питаннях наступності дошкільної і початкової освіти та злагодженості освітян у їх вирішенні.

16.04.21 Зум конф 2

Спікерами онлайн-конференції були завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, професор Цвєткова Г.Г. та доцент Шулигіна Р.А. У роботі конференції взяли участь представники Казахстану, Польщі, Таджикістану та інших країн. PhD доктор Казахського державного університету імені Абая Абілбакиєва Галія Турісбеккизі, крім слів привітання презентувала учасникам зібрання особливості та перспективи розвитку системи дошкільної освіти в Казахстані.

Активними учасниками конференції стали завідувач кафедри практичної психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», професор Панасенко Е.А.; завідувач кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету, професор Брежнєва О.Г., яка є одним з авторів-розробників Базового Компоненту дошкільної освіти України (2021), завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доцент Рейпольська О.Д. Крім цього, до висвітлення актуальних проблем дошкільної та початкової освіти долучилися аспіранти, молоді вчені, стейкхолдери, здобувачі вищої освіти, педагоги-практики та ін.

16.04.21 Зум конф 3

До висвітлення актуальних проблем дошкільної освіти долучилися аспіранти спеціальності 011 "Освітні, педагогічні науки" Савлук Галина Іванівна, Бондар Ірина Олегівна, Отченко Галина Володимирівна, Кузьменко Ірина Анатоліївна, Кошіль Тетяна Павлівна.

Ця конференція синтезувала в собі педагогічні ідеї і технології різних поколінь й статусів освітян, продемонструвала прагнення до тісної співпраці, що вкрай важливо для збагачення дошкільної галузі новими ідеями і накопичення інноваційного науково-педагогічного досвіду.

Велика дяка усім активним учасникам і гостям конференції. Особлива вдячність педагогічному колективу кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, які стали піонерами такого формату проведення конференції.

Дистанційне спілкування на платформі Zoom із прямою трансляцією на сторінці Факультету педагогіки та психології виявилося партнерським, науково і практично зорієнтованим, ефективним, спрямованим на удосконалення дошкільної освіти в Україні та за її межами. Цікаво! Корисно! Сучасно!

Савлук

Бондар