Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Перша міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022» (OSICU 2022)

Перша міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022» (OSICU 2022)

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у 1-ій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2022» (OSICU 2022), яка проводиться Державною науково-технічною бібліотекою України. Захід відбудеться 27-28 жовтня 2022 року в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM.

 

Для участі у конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, аспіранти та молоді вчені, керівники та співробітники наукових бібліотек, видавці наукових журналів.

 

Метою конференції є об’єднання провідних експертів з питань відкритої науки та інновацій з подальшим командоутворенням для підготовки проектних пропозицій, що стосуються реалізації принципів відкритої науки та інновацій в Україні. У межах конференції заплановані доповіді відомих міжнародних спікерів, дискусії, а також демонстраційна сесія.

 

Інформаційний лист↓

 

Детальна інформація про конференцію розміщена на її офіційному сайті за посиланням: https://conference.dntb.gov.ua/. На сайті відкрита реєстрація для учасників конференції до 19 вересня 2022 року.


За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися на електронну адресу організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

 

відкрита наука 2022