Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Лекція для аспірантів від професорки Юлії Горбатюк (Люблінський університет ім. Марії Кюрі-Склодовської)

31 травня 2021 року для аспірантів програми 011 Освітні та педагогічні науки була проведена лекція професіоналом-практиком, професоркою Юлією Горбатюк (Люблінський університет ім. Марії Кюрі-Склодовської) щодо управління емоціями в дошкільному та молодшому шкільному віці. Між учасниками відбулася активна дискусія щодо першопричин виникнення емоцій у дітей, зміни емоційного стану та шляхів управління емоціями задля спрямування енергії в потрібний напрямок. Також під час дискусії було порушено питання управління агресією, девіантної поведінки у дітей, способів комунікації при втраті, стресі або апатії та необхідних стратегій дій. Професоркою розкрито також профілактичні та компенсаційні сфери задля сприятливого психоемоційного клімату в освітньому середовищі. На лекції були присутні аспіранти Т.Кошіль, І.Матвієнко, І.Бондар, Д.Губарєва, К.Василенко, О.Цихмейструк, Г.Савлук та інші.

31.05.21 Лекція Польща 1

31.05.21 Лекція Польща 2