Ви тут:  Головна Абітурієнтові Оголошення для абітурієнта!

Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує 11 квітня 2024 року (15:00) на онлайн-зустріч випускників загальної середньої освіти, студентів педагогічних та гуманітарних коледжів ОС «Бакалавр», випускників вищої освіти різних років!

Абітурієнтові ПО зустріч 11.04.24

Для вступників основний етап реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно. За календарним планом організації та проведення НМТ-2024 (затвердженим Наказом МОН України 22.02.2024) тестування проходитиме під час основних (14 травня – 25 червня) і додаткових (11–19 липня) сесій.

kalendar НМТ 2024

20 та 21 лютого 2024 року для студентів 4-х курсів, випускників бакалаврату Педагогічного факультету денної та заочної форм навчання, було організовано та проведено дві онлайн-зустрічі «Вступникам до магістратури про ТЗНК», де здобувачі мали можливість дізнатися про ТЗНК, результати якого будуть необхідними в 2024 році для вступу в магістратуру на всі спеціальності. Майбутні магістри долучилися до розмови із запрошеною гостею, пані Яніною Володимирівною Гончаренко, експертом відділу змісту оцінювання навчальних компетентностей Українського центру оцінювання якості освіти, професором кафедри вищої математики УДУ імені Михайла Драгоманова.

ТЗНК з Яніною Гончаренко 2024

У вівторок 13 лютого 2024 р. о 12:30 командою Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова для випускників бакалаврату денної та заочної форм навчання було проведено онлайн-зустріч «Підготовка до вступу в магістратуру».

У своїй доповіді «Вступ до магістратури в 2024 році: основні положення та нововведення» декан Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко розповів здобувачам про особливості цьогорічних вступних випробувань для майбутніх магістрів, окреслив план організації та проведення іспитів відповідно до затвердженого МОН України графіка.

YEVIYEFVV grafik 2024 768x1086

Шановні випускники бакалаврату денної та заочної форм навчання!

Запрошуємо Вас 13 лютого 2024 р. о 12:30 на онлайн-зустріч «Підготовка до вступу в магістратуру».

Питання, які виносяться на обговорення:

• «Вступ до магістратури в 2024 році: основні положення та нововведення». Доповідає Тарас Олефіренко – професор, декан Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова;

• «Структура ЄВІ, які можливості підтримки вступників в магістратуру». Доповідає Юлія Пугач – доцент, завідувачка кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова;

• «Єдине фахове вступне випробування». Доповідає Світлана Кушнірук – професор, завідувачка кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова;

• «Особливості побудови ТЗНК та ЄФВВ для педагогічних спеціальностей та для психологів». Доповідає Олександр Митник – професор, завідувач кафедри практичної психології Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Покликання на зустріч: https://meet.google.com/okq-gvqu-zfq

Вівторок 13 лютого 2024 р. о 12:30