Ви тут:  Головна Uncategorised Зустріч у Національному музеї літератури України

Зустріч у Національному музеї літератури України

IMG 923524 листопада у Національному музеї літератури України відбулася зустріч студентів-першокурсників факультету педагогіки і психології спеціальності "Початкова освіта" та доцентів кафедри української мови та методики навчання Топіхи Віри Андріївни і Чабайовської Марії Іванівни з українсько-американським філологом, професором кафедри сучасних мов і культур Університету Пейс (Нью-Йорк, США) Андрієм Івановичем Даниленком, присвяченій презентації його книжки про Пантелеймона Олександровича Куліша "Від Біблії до Шекспіра: Пантелеймон Куліш (1819-1897) і формування української літературної мови".

Захід проводився спільно із співробітниками Інститу́ту украї́нської мо́ви НАН України, зокрема, його директором – доктором філологічних наук, професором Павлом Юхимовичем Гриценком, доктором філологічних наук, професором Васи́лем Васи́льовичем Німчу́ком та ін.
 Студенти ознайомилися також із постійнодіючою експозицію музею, матеріали якої розповідають про історію цього закладу.
 Відповідальна за проведення заходу доцент Топіха В. А.