Ви тут:  Головна Uncategorised «Душа поета і митця»

«Душа поета і митця»

20161108 1518228 листопада 2016 року студенти І курсу факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова відвідали літературно-мистецьку виставку «Душа поета і митця», присвячену 110 річниці з дня народження Івана Багряного – українського письменника, публіциста, політичного діяча. На відкриття виставки завітав Олег Шугай – письменник, перекладач, дослідник творчості й життя Івана Багряного – з доповіддю «Зірковий шлях Івана Багряного». В експозиції були представлені унікальні матеріали із фондової колекції музею. Зокрема оригінальні фотографії, першовидання відомих творів, автографи автора, малярська робота (за фахом Іван Багряний художник), найновіші дослідження творчої діяльності. Також студенти заслухали виступ Чорношкура Василя Андрійовича – народного артиста України, актора Херсонського театру імені М. Куліша.
     Відповідальна – Топіха Віра Андріївна, доцент кафедри української мови та методики навчання

20161108 151855