Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на урочистості з нагоди випуску бакалаврів і магістрів Факультету педагогіки і психології!

Дорогі випускники та колеги! Запрошуємо вас на урочисту церемонію випуску бакалаврів і магістрів спеціальностей "Середня освіта (Здоров'я людини)", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія (Практична психологія)", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Факультету педагогіки і психології, яка відбудеться 13 липня о 13:00 в актовій залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (за адресою: 01601, м.Київ, вул. Пирогова, 9).

Шановні випускники! Пам'ятайте, що двері ФПП завжди залишаються відкритими для вас! Дякуємо, що були з Університетом ці роки! Ви молодці! І попереду ще багато цікавого, адже один етап завершився та розпочинається новий. Пишаємося вами і бажаємо вам, переступивши поріг рідної альма-матер, повністю знайти себе в цьому житті, самореалізуватися та досягти не однієї вершини успіху.

випуск фпп