Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції

Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує до участі у роботі VIII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» студентів педагогічних спеціальностей коледжів, університетів.
Пленарне засідання відбудеться 24 березня 2021 року об 11:00 в олнайн-режимі. Посилання на зустріч у Google Meet: https://meet.google.com/bjw-ocip-xdj

Запрошуємо всіх учасників!!!

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної та психологічної наук.

Напрями конференції:

СЕКЦІЯ 1. Сучасна психологічна освіта: стан і перспективи.

СЕКЦІЯ 2. Проблеми розвитку психології навчання і виховання.

СЕКЦІЯ 3. Актуальні проблеми  шкільної і дошкільної освіти.

СЕКЦІЯ 4. Педагогічна освіта в історичному дискурсі.

СЕКЦІЯ 5. Сучасні технології в педагогічній науці і практиці.

СЕКЦІЯ 6. Професійна підготовка майбутніх педагогів та психологів: стан та перспективи.

СЕКЦІЯ 7. Образотворчого мистецтво: зміст та перспективи розвитку.

Традиційно робота конференції передбачає обмін досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами, що навчаються у педагогічних коледжах та університетах, налагодження співпраці та наступності у професійній підготовці.

Деталі в  >>>інформаційному листі.

>>Програма пленарного засідання<<<

>>Програма VIII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції<<<