Ви тут:  Головна Події Заключна Міжнародна онлайн-конференція проєкту «Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття» (Університет Масарика, Чехія)

24 листопада 2021 року відбулась Заключна міжнародна онлайн-конференція проєкту «Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття» (Університет Масарика, Чехія). Під час конференції були обговорені актуальні питання вищої освіти, ключові тенденції педагогічного навчання у ХХІ ст. Учасниками були науково-педагогічні працівники педагогічного факультету Університету Масарика, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Маріупольського державного університету, Запорізького національного університету, Донбаського державного педагогічного університету та інших закладів вищої освіти України.

24.11.21 конф Чехія 2

24.11.21 конф Чехія 3

Учасників зустрічі привітали Володимир Лавриненко, проректор з міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Денис Свириденко, завідувач кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

24.11.21 конф Чехія 5

У ході конференції прозвучали такі доповіді:
- «Куди прямуєш, університете?» (Ленка Ґулова, спеціальна асистентка кафедри соціальної педагогічного факультету Університету Масарика);
- «Зміна епістемічного фільтру управління» (Маркета Кошаткова, спеціальна асистентка кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика);
- «Дискусійні питання підготовки вчителів в умовах онлайн, дистанційного та змішаного навчання» (Оксана Струтинська, д.пед. наук., доцент кафедри інформаційних технологій і програмування факультету математики, інформатики та фізики НПУ імені М. П. Драгоманова);
- «Інтернаціоналізація вищої освіти на перетині Сходу і Заходу: виклики для України» (Галина Усатенко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач Підготовчого відділення для іноземних громадян, Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

24.11.21 конф Чехія 7

24.11.21 конф Чехія 1

Від педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгомнова виступила Оксана Ступак, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти й презентувала аудиторії хід реалізації проєкту "Модернізація освітніх курсів інтерактивними онлайн-ресурсами для підготовки студентів педагогічних спеціальностей", що підтриманий у межах конкурсу індивідуальних грантів у сфері освіти програмою House of Europe. Проєкт реалізується із залученням Маркети Кошаткової, спеціалістки з питань інтернаціоналізації терціальної освіти, спеціальної асистентки кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика.

Учасники конференції, зокрема викладачі педагогічного факультету НПУ імені Драгоманова, збагатилися знаннями щодо основних тенденцій модернізації вищої освіти в Чехії та Україні, обмінялися практичним досвідом підготовки фахівців педагогічної сфери та висловили побажання подальшої співпраці в напрямку інтернаціоналізації та реалізації спільних чесько-українських проєктів.

24.11.21 конф Чехія 4