Ви тут:  Головна Події Виставка Unlock lockdown у Міжфакультетському мистецькому центрі НПУ імені М. П. Драгоманова

Початок навчального року ознаменований відкриттям виставки дипломних робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва (артпростір СКЛО, вул.Тургенівська, 8/14), яка стала оригінальним кураторським проєктом магістрів кафедри Вікторії Лозниці та Діани Парчевської. Unlock lockdown – це наша молитва, яку ми спрямовуємо у Всесвіт, щоби нарешті розблокувати локдауни у всьому світі, і, водночас, це наше переконання, що творчість ніколи не можна зупинити й обмежити. Доказом цього є творчі роботи наших студентів Анастасії Морозової, Анни Смоляр, Анастасії Мельник, Ірини Петрик, Валерії Заіки, Анастасії Пілішко та інших, представлені на виставці.

Unlock lockdown 15.09.21 Фотоколаж 1

Unlock lockdown 15.09.21 8 Unlock lockdown 15.09.21 8

Саме про це говорили на відкритті виставки проректор НПУ імені М.Драгоманова з наукової роботи професор Григорій Торбін і декан факультету політології та права професор Богдан Андрусишин.

Unlock lockdown 15.09.21 8

Творча співпраця факультетів і підрозділів вже стала традиційною для Міжфакультетського мистецького центру НПУ імені М. П. Драгоманова, засновником якого є ректор академік Віктор Андрущенко, адже мистецтво і плекання мистецької освіти стверджує всіх нас як драгоманівців.

Unlock lockdown 15.09.21 8 Unlock lockdown 15.09.21 8

Співініціатори Міжфакультетського мистецького центру університету – декан факультету педагогіки і психології професор Тарас Олефіренко і декан факультету мистецтв професор Василь Федоришин – наголосили на важливості співдружності мистецтв, підтвердженням якої став чудовий настроєвий виступ струнного ансамблю студентів-музикантів на відкритті виставки.

Unlock lockdown 15.09.21 8 Unlock lockdown 15.09.21 8

Важливими гостями заходу стали випускники кафедри образотворчого мистецтва магістр Олександра Пліс та бакалавр Ірина Денека, які розповіли про своє творче життя і про те, що вони зберігають в ньому з часів навчання на освітніх програмах кафедри.

Unlock lockdown 15.09.21 8

Запрошуємо всіх до наших університетських виставкових зал!