Ви тут:  Головна Події Виставка «Два погляди» бакалаврів Ірини Петрик і Анни Смоляр

Виставка «Два погляди» бакалаврів Ірини Петрик і Анни Смоляр

2 червня арт-простір СКЛО нашого університету нарешті відкрито для живих виставок. І тому природньо у ньому буяє літня зелень пленерних робіт наших випускниць бакалаврів Ірини Петрик і Анни Смоляр. Експозицію «Два погляди» спроектувала в рамках кураторської практики наша магістерка Анастасія Чернявська.

Арт ОМ 2.06.21 1

Два бачення, два настрої, два пензлі, що об'єдналися у своїй любові до безкінечної краси української природи. Два досвіди, два стилі і одне захоплення живописом на відкритому просторі в рамках пленерних практик під керівництвом доцента Ольги Сови і старшого викладача Володимира Труша.

Арт ОМ 2.06.21 2

Спраглі мистецтва глядачі заполонили виставкову залу, проникалися теплими словами привітання від нашого декана професора Тараса Олефіренка і декана факультету мистецтв професора Василя Федоришина, зачаровано слухали легку блюзову програму музичного тріо. На захід завітали також декан інженерно-педагогічного факультету професор Дмитро Кільдеров і керівниця Навчально-методичного центру університету Ірина Маркусь, підкреслюючи своєю присутністю, що мистецтво і плекання мистецької освіти стверджує всіх нас як драгоманівців. Така співдружність факультетів і підрозділів стала традицією діяльності Міжфакультетського мистецького центру нашого університету, і ми віримо, що завдяки такому могутньому поєднанню обмеження карантинного часу нарешті назавжди покинуть стіни нашої Альма-матер.

Арт ОМ 2.06.21 3

Арт ОМ 2.06.21 4