Ви тут:  Головна Події Всеукраїнський експеримент «Тьюторський супровід розвитку соціально-особистісних компетентностей учнів старших класів»

Кафедрою педагогіки педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова розпочато Всеукраїнський експеримент «Тьюторський супровід розвитку соціально-особистісних компетентностей учнів старших класів». Заявка на проведення експерименту, Програма експерименту, які пройшли багатоетапний конкурсний відбір, та Програма І (організаційно-підготовчого) етапу затверджені наказом МОН України від 20.09.2021 р. № 1000. Термін проведення експерименту офіційно визначено з вересня 2021 р. по червень 2026 р. Експериментальною базою обрано заклади загальної середньої освіти м. Києва, Львівської та Черкаської областей.

Контроль за виконанням Експерименту покладено на Науково-методичну комісію з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Науковим керівником Всеукраїнського експерименту від НПУ імені М.П. Драгоманова призначено завідувачку кафедри педагогіки педагогічного факультету, доктора педагогічних наук, професора Дем’яненко Н.М.

тьюторський супровід