Ви тут:  Головна Події Вітаємо зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва!

Вітаємо зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва!

14 жовтня в Україні з давніх-давен вважається особливим днем. Саме у величне християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці українці славлять своїх захисників. Це день пам’яті про наших гордих предків, свято вшанування козацької звитяги, свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за рідну землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України. Сьогоднішнє свято увібрало в себе багаті та славні традиції, уособило доблесть і героїзм усіх поколінь.

 

Із особливою вдячністю і шаною вітаємо наших захисників і захисниць, зичимо міцності духу та довгих літ життя і нехай вас оберігає Пресвята Богородиця під своїм Покровом! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України! Міцного здоров’я вам, завзяття та сили, душевного спокою, щастя та надійного тилу!

 

Щиро бажаємо усім українцям миру, добра, благополуччя, гідного і щасливого майбутнього!

 

14.10.2021