Ви тут:  Головна Події Вітаємо з Міжнародним днем студентства! 🎓

Вітаємо з Міжнародним днем студентства! 🎓

Щорічно 17 листопада всі студенти світу відзначають свій «професійний день» – Міжнародний день студентства. Це своєрідне свято сили та молодості, яке активно відзначають в усіх країнах, було встановлено на Всесвітньому конгресі студентів у Празі 17 листопада 1946 року. Конгрес був присвячений пам'яті чеських студентів-патріотів. Адже студенти завжди були рушійною силою суспільства у захисті прав і свобод громадян, а також змін у політиці уряду та збереженні державності.

Студентські роки – найкращий час, сповнений радості, найвлучніших пошуків і кмітливих знахідок, надії і віри у власні сили та світле майбутнє.

Шановні здобувачі! Самостійні, незалежні, відповідальні, активні, талановиті та успішні студенти Педагогічного факультету!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним святом студентства від декана професора Тараса Олефіренка, адже професія, яку ви обрали за покликом серця, викликає захват і повагу – майбутні вихователі, вчителі, наставники, психологи, митці, освітяни і науковці!

Із легкістю поєднуйте високий професіоналізм і корисні навички в своїй роботі. Нехай натхнення та успіх завжди супроводжують вас у ваших справах, а обраний вами фах робить щасливими вас і ваших майбутніх вихованців та учнів!

міжнародний день студентства 2021