Ви тут:  Головна Події Вітаємо викладачів із врученням дипломів доктора філософії та атестатів доцента

Вітаємо викладачів із врученням дипломів доктора філософії та атестатів доцента

Сьогодні на звітних зборах трудового колективу НПУ імені М. П. Драгоманова ректор університету академік Віктор Андрущенко урочисто вручив атестати доцента викладачам кафедри образотворчого мистецтва кандидату педагогічних наук Ользі Сові та кандидату педагогічних наук Іраїді Руденко, які понад п’ятнадцять років успішно навчають студентів мистецьких дисциплін, активно рухають педагогічну науку, творчо розвивають студентів. Також сьогодні ми щиро вітаємо колегу, Губарєву Дар’ю Вячеславівну, старшого викладача кафедри педагогіки і методики початкового навчання з офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплома доктора філософії в галузі знань 01 Освіта за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

вручення атестатів і дипломів 2021 ПФ

Нагадаємо, що захист Губарєвої Дар’ї відбувся у серпні 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Тема дисертаційного дослідження: «Формування основ соціальної компетентності у молодших школярів засобами проєктної діяльності». Науковий керівник – Матвієнко Олена Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, завкафедри педагогіки і методики початкового навчання, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

диплом Губарєва Д. 22.12.21 1диплом Губарєва Д. 22.12.21 1

Дар’я Вячеславівна є не лише випускницею аспірантури, вона також успішно закінчила бакалаврат і магістратуру Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова. Завжди приємно, коли випускники продовжують нести добре й вічне, а надто і працювати у нашому славетному університеті, на рідному факультеті. Висока професійність професорсько-викладацького складу нашого факультету забезпечується завдяки зацікавленості й небайдужості керівництва, яке дбає про розвиток кадрового потенціалу й підготовку власних науково-педагогічних і наукових кадрів в аспірантурі та докторантурі НПУ імені М. П. Драгоманова.

Із офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплома доктора філософії в галузі знань 01 Освіта за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки вітаємо аспіранта Чжао Юйсяна та наукового керівника професора Тараса Олексійовича Олефіренка. У серпні 2021 року Чжао Юйсян успішно захистив дисертаційне дослідження на тему «Розвиток творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку засобами ігрових художньо-педагогічних технологій».

Зінько Оксана атестат доцента 1Зінько Оксана атестат доцента 1

Маємо нагоду привітати з отриманням атестата доцента й викладача кафедри практичної психології Зінько Оксану Миколаїівну.

атестати доцента

Теплі привітання наші колеги, викладачі кафедри образотворчого мистецтва Ольга Сова та Іраїда Руденко, отримали від декана професора Тараса Олефіренка, який оцінив їхній вклад в розвиток педагогічного факультету своєю активною підтримкою всіх починань наших колег.

атестати доцента Руденкоатестати доцента Руденко Іраїда

Усім колективом Педагогічного факультету сердечно вітаємо наших досвідчених і молодих колег із досягненнями та щиро бажаємо міцного здоров'я, наснаги для підкорення нових вершин, успішного втілення в життя творчих задумів і мистецьких звершень, а також натхнення в професійному зростанні та в майбутніх цікавих наукових пошуках!